Piątek XXIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty | czytania na dziś

Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Gdańsk - płyta kolędowa Oazy i Scholi parafialnej

Wspólnota oazowa i schola parafii pw. św. Jana Bosko w Gdańsku zakończyły prace związane z nagraniem płyty audio. Nagranie – poprzedzone wieloma próbami i spotkaniami – rozpoczęliśmy 5 listopada w Pomorskim Studiu Artystycznym „Puls”, a ostatnie akordy mikrofon zarejestrował 17 listopada.

W tym czasie poszczególne utwory były poddawane obróbce i powstawała szata graficzna okładki. Płyta zawiera 10 kolęd i pastorałek oraz 2 piosenki religijne. Pragniemy, aby na Święta Bożego Narodzenia nagrana przez nas muzyka rozbrzmiewała na chwałę Bożą, a także ku radości naszych rodzin, parafian i nas wszystkich. Zainteresowanych nabyciem płyty prosimy o kontakt.

ks. Mirosław Pudło SDB

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha