Czwartek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues'a oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża | czytania na dziś

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Kolejne spotkanie Only4Men w Kobylnicy

W środę, 4 października, odbyło się w Kobylnicy drugie spotkanie formacyjne po hasłem "Only 4 men".

Tym razem ze względu na tematykę dotyczącą relacji zaproszone były także małżonki naszych dzielnych mężczyzn. Spotkanie prowadził ks. Maciej Sarbinowski. 45 osób miało okazję odkrywać bogactwo relacji w rzeczywistości małżeństwa mężczyzny i kobiety oraz działania Pana Boga, którego oboje zaprosili do swojego związku w sakramencie małżeństwa. Te zmagania trwają nieustannie. W walce duchowej życzymy siły i mocy Ducha św. dla wszystkich, którzy brali udział w tym wydarzeniu.

ks. Wojciech Pettke SDB