Środa XXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy | czytania na dziś

Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Spotkanie "Only4Men" w Kobylnicy

W środę 6 września w naszej parafii odbyło się pierwsze spotkanie formacyjne dla mężczyzn.

„Only 4 men” – czyli tylko dla prawdziwych wojowników to cykl spotkań przeznaczonych dla mężczyzn, którzy chcą poznawać i na serio traktować wiarę, swoje zaangażowanie w Kościół, powołanie do bycia mężczyzną, ojcem, mężem lub księdzem. To przestrzeń, w której można wspólnie wzrastać.

Po Mszy świętej 29 mężczyzn w różnym wieku spotkało się z ks. Maciejem Sarbinowskim, inicjatorem tego wydarzenia aby nie tylko wspólnie sie modlić ale również szukać odpowiedzi na zmagania dnia codziennego i obecności Boga w życiu rodzinnym i osobistym. Zapraszamy wszystkich prawdziwych mężczyzn na te spotkania w każdą I środę miesiąca – a więc 04 października i 06 grudnia. Nie będzie spotkania w listopadzie (wypada 1 listopada w dzień Wszystkich Świętych).